REFERENCJE

Jesteśmy grupą specjalistów w szeroko pojętej dziedzinie finansów. Zawsze pracujemy z pasją słuchając potrzeb naszych Klientów.

Staramy się, aby nasi klienci podejmowali zawsze trafne decyzje.

Czy tak jest? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.

Bardzo polecamy Panią Katarzynę każdemu, kto stara się o kredyt.

Jest to doradca, który wykazuje duże zaangażowanie i profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Przygotowywała dla nas jasne i klarowne zestawienia ofert kredytowych z wielu banków. Z Panią Kasią procedury bankowe, których tak się obawialiśmy, nie są straszne, a kupno mieszkania jest czystą przyjemnością. Co ważne i nieczęsto spotykane, Pani Katarzyna była z nami w ciągłym kontakcie. Kiedy naszły nas wątpliwości lub mieliśmy pytania związane z kredytem, w każdej chwili mogliśmy zadzwonić i uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Ponadto Pani Kasia służyła nam pomocą również w kwestii uzyskania pożyczki gotówkowej oraz ubezpieczenia mieszkania.
Mówiąc krótko – kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie!
Jesteśmy bardzo wdzięczni za udzieloną pomoc.
Będziemy polecać wszystkim znajomym!

Anna i Mateusz Kuśmierz

Panią Kasię polecili nam znajomi gdy załatwialiśmy kredyt hipoteczny na nasze wymarzone mieszkanie, po jednej wizycie już mieliśmy wybraną najkorzystniejszą ofertę a resztą zajęła się pani Kasia. Wszystkie najważniejsze informacje zostały nam przekazane i nawet przy podpisaniu kredytu była z nami osobiście!

Teraz to my polecamy panią Kasię z czystym sumieniem!!

Pozdrawiamy serdecznie:))

Paulina i Daniel Korzonkiewicz

witam. z czystym sumieniem mozemy polecic pania Kasie.jest to osoba bardzo oddana sprawie co wiaze sie z szybkim oraz skutecznym zalatwieniem naszego kredytu na najkorzystniejszych warunkach!wszystko na 6 z plusem dziekujemy

A i T KUBICZEK

Razem z żoną długo zastanawialiśmy nad najkorzystniejszą opcją kredytu hipotecznego. W ręce Pani Kasi trafiliśmy przez przypadek i szczerze mogę wszystkim polecić usługi Pani Kasi. Ujmując krótko to wlasciwa osoba na właściwym miejscu.Na miejscu otrzymaliśmy wyczerpujące informacje odnośnie pożyczki i wszystko rzetelnie i precyzyjnie zostało nam przedstawione. Pani Kasia to osoba godna polecenia i ze spokojem możemy ją wszystkim polecić.

U i M Komraus

Trafiliśmy do Pani Katarzyny Antoniewskiej z polecenia i współpraca przez cały okres układała się wyśmienicie. Fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do klienta. Doceniamy i dziękujemy za cały wysiłek włożony w proces uzyskania dla nas kredytu hipotecznego oraz polecamy usługi świadczone przez Panią Katarzynę wszystkim, którzy czytają niniejsze referencje.

Martyna i Marcin Orzechowscy

Krzysztof zajmuje się kompleksowym wsparciem naszej rodziny w zakresie ubezpieczeń już od ponad 8 lat.

Na nasze potrzeby odpowiada przedstawiając najlepsze na rynku oferty.

Współpraca z Krzysztofem to długofalowe działanie, gdyż również w przypadku składania wniosku o wypłatę świadczenia mogliśmy liczyć na jego pomoc.

Gorąco polecam współpracę z nim jako rzetelnym partnerem.

Paweł Piller

Pani Kasia to profesjonalistka od A do Z. Kontakt całkowicie bezproblemowy o każdej porze. Potrafi pochylić się nad klientem i wytłumaczyć wszystko „na chłopski rozum” więc każda zawiłość bankowa, której się obawiałam była jasna i klarowna.
Ponad to, po kupnie mieszkania kontakt z Panią Kasią się nie urwał, doradziła i pomogła nawet w momencie gdy mieszkanie zostało zalane przez sąsiada.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem doradcy finansowego to polecam z czystym sumieniem Panią Katarzynę 🙂

M.Krzeczkowska

Niesamowicie miłe, rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Dzięki fachowemu doradztwu Pani Katarzyny Antoniewskiej otrzymałam z mężem kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach na dokończenie naszego domku. Bardzo polecam!

Iwona i Marcin Białek

Szczerze polecamy Panią Katarzynę. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta są czymś czego się często nie spotyka w tej branży. Kontakt na najwyższym poziomi. Wytłumaczy i doradzi , tak że nie ma najmniejszych wątpliwości w kwestii finansów. Jeśli będzie potrzeba , skorzystamy z usług Pani Kasi ponownie. Gorąco polecamy wszystkim.

A i S Gola

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Kasia, która pomogła nam bardzo szybko i sprawnie otrzymać kredyt hipoteczny na zakup własnego mieszkania. Chętnie udzielamy rekomendacji znajomym poszukującym doradcy kredytowego z dużą wiedzą i profesjonalnym podejściem. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Klaudia i Przemysław Oczkowscy

Wyślij swoją opinię

Swoją opinię wyślij do nas podpisaną (najchętniej) w wersji papierowej na adres korespondencyjny, lub emailem na adres info@ProsperoGF.pl lub uzupełnij poniższy formularz.

12 + 14 =