Ubezpieczenie OC

dla geodetów

W odróżnieniu od notariuszy, radców prawnych, adwokatów, zarządców i pośredników nieruchomości, biur rachunkowych, inżynierów budownictwa, architektów i wielu, wielu innych, osoby wykonujące zawód geodety i kartografa nie mają obowiązku posiadania ubezpieczenia OC w związku z wykonywaniem zawodu.

Funkcja ubezpieczenia

Bezpośrednią funkcją takiego ubezpieczenia jest ochrona interesu klienta firmy geodezyjnej. Pośrednio, również samej firmy geodezyjnej, gdyż „kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia.” (art. 415 kc).

Ubezpieczenie dobrowolne

Zawód geodety wiąże się ze stosunkowo wysokim ryzykiem popełnienia błędu, a częstość szkód (% szkód na 100 polis) oraz wysokość średniej szkody upoważnia do twierdzenia, że ubezpieczenie to powinno być obowiązkowe.

 

OC geodety rozszerzone

  • OC za szkody wyrządzone przez podwykonawcę
  • OC za szkody w dokumentach
  • Ubezpieczenie sprzętu geodety

Dlaczego warto z Prospero Grupa Finansowa

p

Nie uznajemy standardowych rozwiązań

Zdajemy sobie sprawę, że idealnie dopasowane rozwiązanie pozwoli naszym Klientom cieszyć się z zaproponowanych opcji bez nadmiernego obciążania budżetu.

}

Pełne zaangażowanie

W pełni prowadzimy przez cały proces. Większość formalności pozostaje po naszej stronie, a Państwo mogą cieszyć się spokojem i zaoszczędzonym czasem.

Poczucie bezpieczeństwa

Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa podczas całego wyjaśniania, weryfikacji i uzgodnienia warunków najlepszego rozwiązania.

w

Relacje partnerskie to podstawa

Podstawa stosunków panujących w naszym zespole i w kontaktach z naszymi Klientami. Współpracę postrzegamy długoterminowo dbając o wzajemny szacunek i profesjonalizm.

Nasze usługi są bezpłatne

Gwarantujemy ofertę identyczną jak w oddziale banku, towarzystwie ubezpieczeniowym czy inwestycyjnym. My wskażemy optymalne rozwiązanie dla Państwa.

Kompleksowość usług

Współpracujemy z zaufanymi ekspertami w dziedzinie prawa, nieruchomości, projektowania i rzeczoznawstwa majątkowego.

Ubezpieczenie OC dla geodetów 1

Skontaktuj się z nami